Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Декоративний штампований прес-бетон

Ви бажаєте викласти естетично привабливі доріжки на своїй території і не знаєте, як правильно підібрати матеріал, фактуру і якість? Тоді вам варто звернутися в компанію по виробництву високоякісних підлог «БАУБУД». Ми допоможемо підібрати недорогий і надійний матеріал, який не залишить вас байдужим. Тільки краще для своїх клієнтів від такого оздоблювального покриття, як «PRESSBETON». Цей вид декоративного штампованого бетону виконано за останніми розробками і з використанням тільки нових технологій.

Що таке штампований бетон?

Декоративна бетонна плитка в Одесі PRESSBETON - це підлогове покриття, що дає можливість за низькою ціною спорудити в своєму дворі доріжки, виконані з річкового каменю з додаванням граніту. Вироби досить-таки привабливі естетично і мають оригінальний, стильний дизайн. За бажанням такий різновид підлогового покриття можна перетворити під бажаний колір або зупинитися на звичайному тоні.

Покриття підлоги з декоративного прессбетона в Україні можна використовувати при облаштуванні:

 • саду;
 • парку;
 • пішохідних доріжок;
 • тротуарних територій;
 • майданчиків для дітей;
 • підлогового покриття в будь-якому приміщенні.

Штампований бетон дає можливість вибрати колірну гамму і бажану фактуру каменю. А при використанні герметика служба статевого декоративного покриття продовжується, стає стійкою до будь-якого виду природного впливу.

Чому варто вибрати покриття з бетонної плитки PRESSBETON

 • виконання роботи за короткі терміни;
 • стійкість до будь-яких перепадів температури, хімічних і абразивних впливів;
 • міцність до стиснення і деформації різного роду;
 • естетичність і привабливість.

Компанія «БАУБУД» надає можливість кожному отримати декороване покриття хорошої якості на багато років. Адже наші професійні фахівці:

 • якісно готують основу;
 • використовують додатково добавки, які допомагають з негативним впливом з боку навколишнього середовища;
 • додають до загального розчину речовини, що дозволяють створити виріб з додатковим захисним шаром.

Багаторічний стаж роботи фахівців компанії «Технології високоміцних підлог» дає можливість кожному отримати бажаний результат за короткий термін і низьку ціну. За додатковою інформацією звертайтеся до нашого менеджера.

Всілякий вибір кольорів, фактура каменю в великому асортименті в поєднанні з високими технічними показниками - все це розширює спектр використання штампувального кольорового бетону. Застосовуючи лак-герметик, можна збільшити терміни експлуатації виробів з пресованого бетону, надати йому велику стійкість до атмосферних впливів і технічного зносу.

Технічні показники пресованого бетону:

 1. Стійкість до хімічних реагентів і речовин, що застосовуються дорожніми службами, також до автомобільних мастил, нафтопродуктів
 2. Висока морозо- і теплостійкість (-40С +40 С)
 3. морозостійкість понад 300 циклів
 4. Міцність щодо стиснення, вигину
 5. Стійкість до УФЛ
 6. Висока стійкість до абразивних впливів

Технології виробництва PRESSBETON дають можливість отримати покриття, які прослужать не одне десятиліття. Пластифікуючі добавки підвищують опір до морозів, армування синтетичним волокном - міцність. Штампований бетон не деформується при навантаженнях, не утворює тріщин і відшарувань.

Принципи укладання декоративного бетону:

 1. Якісно підготувати підставу для бетону, зробити його багатошаровим.
 2. Для твердості і довговічності застосовувати з бетоном моноволоконне армування і добавки для стійкості до абразивних впливів.
 3. Використання барвників дає більш соковитий і стійкий колір.
 4. Поверхневий затверджувач також надає глибокий колір, і збільшує експлуатаційні терміни.

Застосовувані герметики, глибоко проникають в структуру бетону, створюють на виробі поверхневий захисний шар, який в свою чергу підвищує стійкість до тертя, захищає не тільки поверхню, але і всі покриття від температурних перепадів і різних атмосферних явищ.

banner

Наши достижения

banner
banner
banner