Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Підлога для паркінгу

 

Головною відмінною якістю місць для паркування вважається постійне пересування автомобілів на стоянці. В результаті чого підлоги кожен день витримують більше навантаження. Вибираючи основу, дуже важливо звертати увагу на такі речі як перепади температури, контакт різноманітних технічних речовин, також вплив на поверхню підлоги різних опадів.

Основні вимоги до підлоги для паркінгу

В успішній експлуатації паркінгу велику роль відіграє якість підлоги, оскільки саме ця конструкція переносить величезні навантаження від транспорту, що пересувається по території паркінгу. Тому підлоги для паркінгу повинні відповідати наступним обов'язковим нормам:

 • висока зносостійкість;
 • стійкість до вологи і морозів;
 • не ковзати;
 • добре піддаватися прибиранню.

Пол повинен володіти виключно високою якістю, щоб йому не були страшні постійні навантаження і механічний вплив. Найголовнішою проблемою, здатної зашкодити поверхні підлоги, вважають шипи автомобільних шин, так як через їх вплив дана конструкція може тріскатися і руйнуватися.

Якими якостями повинна володіти підлога для паркінгу?

Безпечне пересування автомобілів на автостоянці можливо лише за умови, що конструкції даного типу будуть мати наступні якості:

 • достатньо шорстка поверхня, особливо на території при в'їзді та виїзді;
 • відведення зайвої води в каналізацію;
 • захист проникнення води в інші конструкції, що знаходяться внизу;
 • розподіл навантаження по всій поверхні конструкції.

Підлоги від компанії «БАУБУД» володіють усіма вищезгаданими вимогами і характеристиками і нестимуть добру службу довгі роки.

Виробництво і влаштування підлоги для паркінгу від компанії «БАУБУД»

Професійні майстри нашої компанії проведуть установку підлоги на парковках будь-якого виду монтажу і складу, такого як:

 1. Армована підлога з бетону, зі спеціальним просочувальним засобом проти пилу. Цей вид конструкції можна встановлювати на паркінгах, що характеризуються невисоким навантаженням, наприклад, біля житлових будинків;
 2. Армована бетонна конструкція з топінгом. Вона призначена для автостоянок з постійними навантаженнями (торгова територія, або територія бізнесу і т.п.);
 3. Армована підлога з бетону з полімерним покриттям. Конструкції даного типу встановлюють на паркінгах закритого типу величезних центрів і площах для торгівлі.

Установка підлоги на паркінгу повинна відповідати всім необхідним нормам. Важливо дуже точно підбирати необхідний матеріал. Висококласні грамотні майстри компанії «БАУБУД» мають величезний досвід роботи в галузі виготовлення і установки підлоги. Вони швидко проведуть якісну роботу на вищому рівні, а вартість даної послуги вас приємно здивує. Тому якщо вам терміново потрібно зробити підлогу на автостоянці, наполегливо рекомендуємо звернутися до нас.

Ми зробимо все, щоб ви ніколи не пошкодували про співпрацю з нами!

За додатковою інформацією зверніться до нашого менеджера.

banner

Наши достижения

banner
banner
banner