Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Промислові наливні підлоги

Приміщення різного призначення вимагають укладання міцного підлогового покриття для продуктивної, комфортної діяльності різних галузей виробництва. Промислові підлоги на основі наливної технології здатні витримати навантаження різного рівня і різновиду. Компанія «БАУБУД» виготовляє промислові наливні підлоги в Україні за інноваційними технологіями та якісному ресурсному забезпеченні.

Плюси наливного підлогового покриття від компанії «БАУБУД»

  • Підлоги мають високі адгезійними властивостями.
  • Ударостійкість, що продовжує терміни служби. Цілісність настилів без пилоутворення. Значний рівень стійкості до агресивних дій. Ідеально рівна площина покриття за рахунок застосування самовирівнюючі розчинів.
  • Антибактеріальний захист
  • Стійкість до температурних перепадів.
  • Не здатні займатися.
  • Використовуються як декоративний елемент будь-якого приміщення.

При підборі необхідного наливного покриття професійні працівники нашої компанії проводять попередній аналіз наявної основи, рівня майбутніх навантажень, температурні коливання в приміщенні, фактори вологості і функціональність використання площі. З огляду на всі фактори, складається проект майбутнього укладання підлоги і його склад.

До складу наливних підлог входять полімерні компоненти: епоксидні, поліуретанові, акрилові, метілметакрілових.

Ми виробляємо заливні покриття трьох типів:

  1. Тонкошарові при навантаженні не більше 500 кг;
  2. Багатошарові, завтовшки до 8 мм. Витримує інтенсивні навантаження і різні впливу, вважається самим міцним покриттям;
  3. Підлоги здатні вирівнюватися самостійно. Всьому покриттю надається ефект глянцю або матовості. Підходять для регулярної діяльності транспорту, спецтехніки до декількох тонн.

Під поверхню наливної полімерної підлоги можуть облаштовуватися підстави з мозаїчних плит, стяжки цементу і піску, бетону, вже наявні покриття для підлоги (проведення очищення і зняття верхніх покриттів), гіпсу, ангідриду, фібрірованного (додаткове усунення фібри відпалом і чищенням) або зміцненого (дробеструйная обробка для кращого зчеплення матеріалів) бетону. Наливні покриття із застосуванням полімерних розчинів при монтуванні вимагають регулярного вентилювання приміщення і дотримання все етапів формування.

Фахівці «БАУБУД» виробляють якісне укладання настилів без деформаційних утворень.

Пристрій промислових наливних підлог

Бетонна стяжка після формування повинна пройти етап сушіння. Застигання займає близько місяця - це сприяє кращому зчепленню бетону і полімерів. Установка проводиться при температурних показниках приміщення від 12 до 22 ° тепла з вологістю до 70%. Застигла основа оцінюється на наявність дефектів, усуваються спеціальними сумішами після грунтувальних процесів. Перед заливкою підлоги очищаються від бруду і пилу, потім грунтуються. Ділянки, що піддаються значним навантаженням, зміцнюються кварцовими елементами. Залите підлогове покриття покривається фінішем необхідного відтінку. За всіх площах на відстані до шести метрів проробляються демпферні шви. Вони знижують ризики розтріскування і деформації покриттів. Ховаються шви під герметиками, ґрунтовкою або ущільнювачем.

Промислові наливні підлоги в Україні від «БАУБУД» найміцніші, багатофункціональні з тривалими термінами експлуатації!

banner

Наши достижения

banner
banner
banner