Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Підлога для автосервісу(СТО)

 

Як і в будь-яких промислових приміщеннях, підлоги на станціях технічного обслуговування автомобілів повинні бути міцними і зносостійкими. При укладанні підлог в приміщеннях такого типу слід брати до уваги цільове призначення автосервісу, адже існують різні цільові призначення подібних станцій. Одні призначені для обслуговування легкового, інші - вантажного транспорту. Крім того, слід враховувати також види робіт, які проводяться на СТО.

Основні вимоги до підлоги для автосервісу

Існує певний список критеріїв, яким має відповідати покриття підлог на СТО. Основні з них:

  • Зносостійкість і міцність. Підлоги в таких приміщеннях повинні мати відмінну стійкість як до хімічного, так і до механічного впливу.
  • Тривалий період використання.
  • Практичність та простота експлуатації. Дуже важливо, щоб підлоги не вимагали особливого догляду, а також легко піддавалися ремонтним роботам.
  • Безшовність. Забезпечує гігієнічність, оскільки бруд не накопичується в швах.
  • Для підлог в автосервісі слід вибирати нековзне покриття.
  • Вони повинні витримувати різний діапазон температур.
  • Пожежна безпека. Досить важливий критерій для приміщень такого типу.

Крім того, власники майстерень бажають вибрати найбільш відповідне покриття, яке не тільки буде мати відмінні експлуатаційні характеристики, а й матиме доступну вартість.

Якими якостями повинна володіти підлога для автосервісу

Оскільки підлоги на СТО постійно піддаються сильним механічним впливам не можна забувати про те, що міцність покриття є основним фактором. Крім того, що на них здійснюють тиск заїжджаючі автомобілі, тут також розташовується досить велика кількість обладнання, що створює додаткове навантаження.

Нерідке явище в автосервісі - падіння важких предметів. Тому, яким би міцним не було покриття, рано чи пізно йому знадобиться ремонт. Краще буде, якщо роботи по відновленню можна буде проводити на пошкоджених ділянках, не зачіпаючи всій площі СТО.

З огляду на все вищесказане, можна зробити висновок, що для автосервісу традиційна бетонна підлога - не найкращий варіант. Ідеальним рішенням для СТО стане полімерна підлога, яка має всі необхідні якості.

Окрім своєї витривалості і практичності, таке покриття відмінно переносить вплив агресивних середовищ, тому ні машинне масло, ні розчинники, ні кислоти, ні інші хімречовини для такої підлоги не страшні. Найкращим варіантом для станції технічного обслуговування стане епоксидна або поліуретанова підлога.

Виробництво і облаштування підлоги для автосервісу від компанії «БАУБУД»

Фахівці компанії «БАУБУД» займаються укладанням підлог в будь-яких промислових приміщення і не тільки. Тут ви зможете замовити виробництво підлоги для вашого автосервісу або її ремонт. Наші працівники не тільки якісно виконають покладену на них місію, а й проведуть попередню консультацію, порадять, яке покриття підійде для вашого приміщення найкраще.

Залежно від обраної технології укладання підлоги будуть проведені всі необхідні роботи, включаючи підготовку основи до укладання. Якщо буде потрібно, буде виконана якісна стяжка. Замовивши укладання підлоги у вашому автосервісі у компанії «БАУБУД», ви можете не сумніватися, що отримаєте відмінний результат при найдемократичнішій ціні.

banner

Наши достижения

banner
banner
banner