Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Облицювальна плитка Çimstone

 

Облицювальна плитка Çimstone являє собою комбінований камінь, що складається з частинок кварцу, скріплених смолою. Процентний вміст кварцу становить 92-95%, він є одним з найбільш твердих природних мінералів, надаючи плитці Çimstone унікальну міцність і довговічність. Таким чином, наша плитка є втіленням міцності переваг кварцу перед іншими матеріалами. Облицювальна плитка Çimstone відповідає стандарту якості ISO 9001: 2000. Крім того, цей продукт отримав гігієнічнє свідоцтво незалежного німецького центру гігієни German Product Analysis and Safety Center LGA GmbH.

Плитка Çimstone може бути проведена величезними партіями в різних кольорах, текстурі і дизайні. Стандартні забарвлення і форми плитки цілий рік доступні в складських запасах, щоб негайно задовольнити вимоги клієнта. А для тих, хто бажає бути оригінальним, передбачена можливість виготовлення будь-яких партій плитки за індивідуальним проектом замовника. Облицювальна плитка Çimstone виконується в різних розмірах і різної товщини. Так, плитка розміром 180 × 120 см і 305 × 140 см має стандартну товщину 12 або 20 мм і в основному використовується для укладання підлоги або облицювання стін. Плити з розміром 305 × 140 см мають стандартну товщину 20 або 30 мм і застосовуються на кухні і в сантехніці.

Можливість виготовлення під замовлення плитки Çimstone з будь-якими технічними параметрами і дизайном дозволяє створювати унікальні проекти, що обумовлено:

  1. Естетичним виглядом і великою гамою кольорів і різновидом структур;
  2. Високою стійкістю до вигину і впливу, що розширює спектр застосування плитки;
  3. Перспективними технологіями і сировиною, використованими у виробництві, які забезпечують низьку вартість і високі технічні характеристики плитки Çimstone.

Крім того, ця облицювальна плитка має високий коефіцієнт опору корозії, подряпин і тертя. Такі характеристики міцності і зносостійкі якості обумовлені високим вмістом кварцу (до 95%), який надає плитці ступінь твердості 7 за шкалою Мооса. Облицювальна плитка Çimstone має широкий діапазон застосувань: будучи стильним і витонченим матеріалів, вона застосовується для покриття підлог, різних видів облицювання (внутрішнє і зовнішнє облицювання стін, ванних кімнат, умивальників і раковин), виготовлення стільниць кухонних столів, виготовлення жорсткої черепиці для сходів.

Плитка Çimstone має прекрасні водостійкі властивості. Завдяки однорідній структурі, практично не містить навіть дрібних пір, плитка не вбирає рідину, що надає їй відмінну стійкість до плям від різних матеріалів.

Компактна структура плитки, яка не містить тонких тріщин і дрібних пір, запобігає розмноженню та росту бактерій і мікроорганізмів. Тому вона дуже легка в чищенні і обслуговуванні: не потрібно турбуватися про те, що якісь плями не ототрутся навіть за допомогою найпростіших засобів очищення, а висока твердість матеріалу виключає утворення подряпин від порошків.

Поверхня плитки Çimstone не потребує полірування і проявляє високу стійкість до кислот і лугів. Тому така плитка може бути застосована навіть в хімічних лабораторіях і на різних заводах, де інтенсивно використовуються хімікати.

 
banner

Наши достижения

banner
banner
banner