Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Будівельні роботи

 

Поняття «будівельні роботи» передбачає покрокове надання будівельних послуг, фахівцями різного профілю. Такий вид послуг використовується в разі, якщо потрібно послідовне виконання робіт, або коли бюджет на реалізацію будівельного проекту обмежений. Роботу виконують кваліфіковані фахівці в суворій відповідності з технічними стандартами, нормами і правилами.

Вартість будівельних робіт коливається в дуже широкому діапазоні. В основному ціна формується залежно від наступних факторів:

 • Кваліфікація робітників;
 • Рейтинг компанії яка надає дані послуги;
 • Складність виконання робіт;
 • Терміни реалізації проекту і багато іншого

Бригади досвідчених робітників, з відомих будівельних фірм, що надають послуги з будівництва або ремонту, оснащені сучасним обладнанням і технікою, яка дозволяє їм вирішувати найскладніші завдання за короткі проміжки часу.

Компанії, котрі пропрацювали на ринку будівництва та ремонту довгий час, і мають хороші відгуки, і цінують свою бездоганну репутацію, часто навіть дають гарантію на виконані ними роботи.

Всі будівельні роботи можна розділити на кілька основних видів. Будівництво будь-якої будівлі чи споруди починається з етапу проектування, який включає: будівельні роботи, підведення інженерних комунікацій, облаштування покрівлі, внутрішнє оздоблення і установку сантехніки. Проект розробляється виходячи з наявних матеріалів і ресурсів, а також затверджується місце зведення за бажанням замовника. Основою будівництва є зведення стін і монтаж даху.

Різні види робіт названі за елементами або матеріалами які в них застосовуються, розрізняють:

 • Земляні;
 • Бетонні;
 • Ізоляційні;
 • Покрівельні та ін.

Суть монтажних робіт полягає в послідовності будівельних операцій, які в підсумку з'єднують окремі елементи в готову конструкцію. Сюди входить: установка саме будівельних компонентів, підведення комунікаційних мереж, установка технічного обладнання.

Загальнобудівельні роботи застосовуються після монтажних, для того щоб надати будівлі закінченого вигляду. У них входять: бетонні, кам'яні, оздоблювальні тощо.

Встановленням інженерно-технічного обладнання зазвичай займаються спеціалізовані організації. Такі роботи проводяться паралельно з обробними, або ж після їх завершення. До допоміжних робіт можна віднести завантаження / розвантаження будівельних матеріалів, конструкцій і виробів.

Виробництво монолітних залізобетонних конструкцій

Останнім часом як монолітні бетонні, так і залізобетонні конструкції, застосовуються при будівництві різних цивільних будівель. Особливо це стосується багатоповерхових і висотних будинків. Якщо залізобетонні конструкції зводяться на самому будівельному майданчику, то їх називають монолітними.

Для того, щоб побудувати монолітні залізобетонні конструкції, необхідні підмостки, які б підтримували конструкцію що заливається, і опалубка, що надає форму цієї споруди. У конструкцію встановлюється каркас з металевої арматури, і тільки після встановлення каркаса і його закріплення в неї заливається бетон. Після того, як бетон застигне і стане міцним, підмостки і опалубка розбираються. У тому випадку, коли для арматурного каркаса використовуються прокатні профілі у вигляді жорсткої арматури або спеціальних формочек, які зварюються з круглих стрижнів, то підмостки можуть і не знадобитися, так як опалубка підвішується прямо до арматури.

Для того, щоб звести такі монолітні залізобетонні конструкції, необхідні дуже значні трудові витрати і ресурси на будівельному майданчику. Такі конструкції застосовуються в масивних спорудах. Також вони застосовуються в спеціальних висотних спорудах, для зведення яких не застосовуються підмостки, а використовується тільки змінна або переставна опалубка. Таким методом користуються при зведенні водонапірних веж, димових труб, граділен. Особливо популярний цей метод при будівництві стін і шахт багатоповерхових будівель. Монолітний залізобетон також часто застосовується при заливці фундаментів, а також при будівництві масивних резервуарів.

ТОВ «БАУБУД» виконує МОНОЛІТНІ РОБОТИ:

 • бетонні дороги, проїзди;
 • зовнішні бетонні майданчики, тротуари;
 • благоустрій;
 • монолітний з / б стрічковий фундамент, ростверк і т.д .;
 • монолітні ж / б колони;
 • монолітне з / б перекриття;
 • монолітні ж / б стіни;

За допомогою монолітного будівництва будь-яка будівля, скільки б не було в неї поверхів, і яку б форму вона не мала, зведеться в найкоротші терміни. Таке будівництво є сформованою і усталеною технологією, що надає більшої міцності і надійності всієї конструкції, якою би масивною вона не була. При правильному плануванні монолітні конструкції можна застосовувати в різних будівельних роботах як цивільного, так і промислового характеру. Важливим аргументом на користь монолітних залізобетонних конструкцій може є і те, що їх можна створювати не тільки з прямими формами, а й будь-якої криволінійної форми. А це дає простір для розширення архітектурних можливостей.

Монтаж швидкомонтованих будинків

Швидкомонтовані будівлі сьогодні знайшли своє застосування у всіх сферах життя. Ми пропонуємо монтаж складів, торгових павільйонів, промислових боксів, адміністративно-побутових комплексів різного призначення, станцій техобслуговування і інших об'єктів в якісно і строго встановлені терміни. Виробництво швидкомонтованих будинків наші фахівці здійснюють за індивідуальними проектами, враховуючи при цьому всі вимоги та побажання замовника. Ми працюємо з надійними металевими конструкціями. Це можуть бути будівельні ліси і стелажі промислового призначення, навіси і щогли для обладнання, декоративні і охоронні огороджувальні конструкції. Традиційно популярністю користуються також заставні елементи фундаментів і монументальні споруди, сходові марші і просторові каркаси, затребувані в будь-якому місті.

Головними перевагами швидкомонтованих будівель є низька собівартість при високій якості. Ми гарантуємо роботу в найстисліші терміни. Зазвичай від моменту узгодження проекту до здачі готового об'єкта проходить не більше півроку. Така результативність роботи дозволяє збільшувати ефективність ведення бізнесу і підвищувати коефіцієнт прибутку. Роботи з монтажу швидкомонтованих будівель проводяться в будь-який час року незалежно від погодних умов. Середній термін експлуатації таких будівель при цьому досягає 50 років, що скорочує витрати на будівництво. Всі швидкобудуюємі будівлі та споруди відповідають вимогам пожежної безпеки, тому що не містять горючих матеріалів. Легкі конструкції можна модернізувати відповідно до вимог часу. Естетичний зовнішній вигляд споруд дозволить їм відмінно вписатися в міський ландшафт.

Популярність легких і міцних швидкомонтованих будівель збільшується з кожним днем. Причина цього криється в тому, що конструкції не схильні до утворення містків холоду. При їх виготовленні використовуються термопрофілі високої якості з мінімальним поперечним перерізом. Шлях теплового потоку значно збільшується завдяки розташуванню профілів в шаховому порядку. Така технологія дозволяє металевої конструкції отримати такі параметри теплопровідності, які властиві об'єктам з деревини.

Ми гарантуємо комплексний підхід до виробництва і монтажу швидкомонтованих конструкцій. Кваліфіковані майстри відповідально підходять до реалізації всіх етапів виконання замовлень.

banner

Наши достижения

banner
banner
banner