Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Полімерні підлоги

 

Наливні або полімерні підлоги швидко завоювали популярність, так як вони мають безліч переваг перед іншими покриттями для підлоги. В першу чергу варто відзначити їх естетичність. Виглядають вони справді чудово. Причому наливну підлогу можна зробити матовою або глянцевою. Довговічність даного матеріалу не поступається бетонним покриттям. Термін служби полімерної підлоги становить мінімум чотири десятки років. Однак якщо захочеться змінити колір підлоги і його фактуру, то на стару наливну підлогу з легкістю можна налити нову.

Виробництво і монтаж полімерних підлог

Наливну підлогу можна нанести практично на будь-яку поверхню без будь-якої спеціальної підготовки. Це може бути бетон, дерево, плитка і так далі. При всьому при цьому з його монтажем може впоратися і новачок в обробній справі, оскільки не потрібно мучитися з вирівнюванням і підгонкою стиків. Використовувати це чудове підлогове покриття можна як в житлових приміщеннях, так і в нежитлових (офісах, магазинах, цехах і т. П.) Такий широкий діапазон застосування полімерним полам надає їх стійкість до хімічних речовин і перепадів температур.

Догляд за наливними підлогами не потребує особливих зусиль. Він набагато простіше, ніж догляд за лінолеумом. Наливну підлогу потрібно протирати вологою ганчіркою всього лише раз в тиждень. Однак при всіх перевагах даних підлог у них є і деякі незначні недоліки. В першу чергу це стосується дизайну. Він, в порівнянні з іншими покриттями для підлоги, не надто різноманітний. Також демонтаж наливної підлоги є досить трудомістким процесом, який може зайняти кілька днів.

Переваги полімерних підлог

Наливна підлога або полімерна наливна підлога - безшовна, міцна, гладка, глянсова і екологічно чиста підлога, яка знаходить своє застосування в багатьох сферах. Завдяки унікальним декоративним якостям покриття, багатій колірній гаммі її використовують для створення унікальних інтер'єрів. Наливна підлога є надійним засобом захисту від токсичних хімічних та радіоактивних речовин, так як вона є безшовним покриттям високої щільності. Відмінна зносостійкість, простота очищення роблять дане покриття відмінною платформою для проведення будівництва та ремонтних робіт.

Полімерні наливні підлоги знайшли своє застосування не тільки в житлових квартирах, будинках, складських приміщеннях, супермаркетах, розважально-торгових центрах, готелях, ресторанах, офісах, але і в таких видах промисловості як харчова, медична і фармацевтична, лісова. Дане покриття застосовують, як в приміщеннях, так і в холах, коридорах, на сходах.

З полімерними наливними підлогами Ви отримуєте захист від скупчення бруду, пилу, бактерій, які часто накопичуються в області швів і стиків звичайних покриттів. Дане покриття прослужить Вам більше десятка років при правильній експлуатації. Висока зносостійкість і опір зсувними зусиллям, які створюють транспортні засоби колесами і шипованою гумою, забезпечують високу зносостійкість.

Стійкість до перепадів температур дозволяє успішно використовувати покриття для промислових холодильників або морозильних камер. Полімерні підлоги так само захищені від ударних навантажень, пов'язаних з падінням важких предметів. Епоксидні полімерні покриття забезпечують хімічну стійкість до впливу лугів, кислот, солей, розчинників при попаданні на покриття. Чимало важливим є той факт, що полімерні наливні підлоги виробляються з якісної, нешкідливої, екологічно чистої сировини.

При виборі підлоги важливо врахувати необхідні вимоги, адже все залежить від приміщення і специфіки його застосування. Якщо Ви хочете ударостійке, зносостійке, пожежобезпечне наливне епоксидне покриття з високою герметичністю - сміливо вибирайте наливні полімерні підлоги. Дані підлоги забезпечують стійкість не тільки верхнього шару, а й покриття цілком, вони мають систему, повністю стійку до дії абразивних частинок. Так само при падінні на таку підлогу металевих предметів іскра не виникне, що вельми важливо для пожежної безпеки.

ТОВЩИНА ПОКРИТТЯ при укладанні бетону підлоги ВІД 1 мікрона до 8 мм.!

banner

Наши достижения

banner
banner
banner