Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Тонкошарові підлоги

 

Тонкошарові полімерно-цементні підлоги відмінно підходять для приміщень, де механічне навантаження не перевищує середнього рівня. Такі підлоги мають властивості як бетонних, так і полімерних покриттів. При будівництві на об'єкті іноді не можливо встановити бетонно-промислову підлогу. В процесі обробки об'єкта може зіпсуватися поверхня фінішного шару або зіпсується зовнішній вигляд підлоги.

Традиційні топпинги не завжди можливо використовувати (погодні та технічні умови) і вони не можуть забезпечити ідеальної рівності, так само топпинги не можуть використовуватися при ремонті і відновленні покриттів, хіба що їх нова заливка. Тому для зміцнення верхнього шару підлоги застосовують тонкошарові полімерно-цементні покриття. Їх формула дозволяє наносити на поверхню вологим способом-змішавши з водою.

Виробництво і монтаж високоміцних тонкошарових підлог

Суміш може наноситися як на свіжозалитий бетон, так і на старі бетонні плити. Оскільки його установка економічна, він не пропускає пар і чудово виглядає. Так само тонкошарову підлогу застосовують на складах, пішохідних доріжках і виробничих приміщеннях. Установка покриття не вимагає додаткового гідроізоляційного шару, так як властивості полімерів-цементу дозволяють випускати вологу на поверхню.

До переваг даного матеріалу можна віднести:

  • відносну дешевизну;
  • високоміцність;
  • універсальність;
  • ремонтопридатність;
  • простоту в обслуговуванні;
  • стійкість до впливу високих температур і ультрафіолетових променів.

Дуже добре підходить для відновлення бетонного покриття: вирівнює, зміцнює і робить приємний для ока вид. Також серед переваг тонкошарових високоміцних підлог варто виділити - відсутність пилу і повну гігієнічність.

Укладання високоміцної тонкошарової підлоги:

  1. Основу підлоги фрезерують фрезерною машиною, і шліфують ручною шліф-машиною.
  2. Поверхню грунтують і наносять адгезійний шар. Роблять перерву більше 4 годин.
  3. Підготовлений розчин-суміш двох компонентів (прозорого і непрозорого) укладається і рівномірно розподіляється. Розчин використовується відразу після приготування, він швидко твердне.
  4. Усунення невеликих нерівностей.
  5. Поверхня обробляється спеціальними затирочними машинами до блиску.
  6. Нарізаються і заповнюються шви.

ТОВЩИНА ПОКРИТТЯ ПРИ УКЛАДЦІ ТОНКОШАРОВОЇ ПІДЛОГИ ВІД 10 ДО 25 мм.!

banner

Наши достижения

banner
banner
banner