Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Підлога для торгового центру

 

Відвідуючи торгові центри, люди мало уваги звертають на покриття, по якому вони пересуваються, а ось для власників приміщень такого типу - це дуже важливе питання. Це пов'язано з тим, що щодня по торговому центру проходить величезний потік відвідувачів, що створює велике навантаження на покриття, тому дуже важливо в таких приміщення подбати про якість і міцність покриття.

Основні вимоги до підлоги для торгового центру

Існують певні вимоги до всіх промислових підлог, але ось для торгових залів є також певні нюанси:

  • Варто врахувати, що по торговим залам, крім потоку відвідувачів, пересуваються ще й обладнання та візки, які створюють додаткове навантаження, а також є причиною ударів. Саме тому важливо, щоб підлоги в торгових залах мали відмінну міцність і стійкість до механічного впливу.
  • Для деяких типів магазинів важлива наявність стійкості до хімічних речовин у покриття. Це стосується автомобільних залів, а також продуктових і господарських магазинів.
  • Важливими вимогами є гігієнічність і практичність. Вибираючи безшовні покриття, ви значно збільшуєте чистоту в приміщенні, оскільки не відбувається забруднення швів. Також за такими підлогами легше доглядати.
  • Водостійкість і здатність поглинати шум дуже важливі в таких приміщеннях.
  • Екологічність покриття грає не останню роль.
  • Привабливість підлог - ще один важливий момент, оскільки торговельні зали повинні мати привабливий зовнішній вигляд для залучення більшої кількості покупців.

Які якості повинна мати підлога для торгового центру

Власники торгових центрів турбуються, щоб підлоги в приміщенні відповідали всім необхідним вимогам. Вони приділяють велику увагу естетичній привабливості. Сучасні технології дозволяють створити оригінальні покриття для торгових центрів, які будуть мати прекрасний зовнішній вигляд і володіти відмінними якісними характеристиками.

З огляду на особливості специфіки торговельних залів, слід також звертати увагу на таку якість як термостійкість. Це дуже важливо для тих приміщень, в яких розташовані холодильники і торгують харчовими продуктами. Також важливо, щоб покриття було нековзким. Це потрібно для комфортного пересування відвідувачів, а також зручності переміщення техніки.

Що стосується екологічності та простоти обслуговування, то для таких приміщень як торгові зали це дуже важливий момент, оскільки саме в таких приміщеннях підвищені вимоги до гігієни.

Виробництво і облаштування підлоги для торгових центрів від компанії «БАУБУД»

Провівши аналіз всіх особливостей торгового приміщення, фахівці компанії «БАУБУД» підберуть найбільш відповідне покриття. Це може бути як полімерна підлога на основі епоксидних смол або поліуретанова, так і топпінгова бетонна підлога. Для приміщень з невеликою прохідністю можуть бути запропоновані тонкошарові підлоги, що мають всі необхідні якості.

Замовляючи облаштування підлоги від нашої компанії, ви отримаєте:

  • Проведення підготовчих робіт: очищення поверхні, стяжка, грунтовка.
  • Укладання підлоги, що залежить від обраного покриття, кількості шарів і необхідності додаткової обробки.
  • Подальше обслуговування або реконструкція, а також роботи по ремонту.
  • Звертайтеся в компанію «БАУБУД» і ви отримаєте ідеальне покриття для вашого торгового центру.
banner

Наши достижения

banner
banner
banner