Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Магнезіальні підлоги

 

На сьогоднішній день магнезіальні промислові підлоги користуються попитом, особливо в приміщеннях, в яких здійснюється динамічне навантаження, або підвищені вимоги до протипожежної безпеки або відсутності пилу.

Властивості і застосування магнезіальних підлог

Магнезіальні підлоги мають високу стійкість до багатьох зовнішніх чинників: абразивний знос, удари, дії розчинників, масел, луги. Вони не горючі, не гниють, безпилові, антистатичні. Не піддаються цвілі, гризунам і комахам. Основа даних підлог - магнезійний цемент. Він поєднується з багатьма видами органічних і неорганічних наповнювачів, навіть штучного виробництва.

Магнезиальне покриття може використовуватися і в якості поверхневого шару на вже існуючому покритті завдяки високій адгезії, або допоможе в ремонті ушкоджень підлог з бетону. Термін служби магнезиальної промислової підлоги становить приблизно 50 років. Магнезиальне покриття використовується в широкому спектрі товщини - від 10 до 80 міліметрів. Це стосується беспилових і безшовних підлог високої міцності.

Його застосування гарантує:

  • отримання поверхні заявленої високої якості;
  • скорочення термінів будови та здачі об'єкта в експлуатацію;
  • безупинну роботу виробництва.

Характеристики магнезіальних підлог:

  • Стійкість до високих температур (вогнестійкість): не запалюється, не піддається дії пожежі, високих температур, іскор, вогню. Не виділяє отруйних речовин при пожежі. У деяких приміщеннях застосовується як захисний шар поверхонь схильних до займання. Має А1 / В1 клас пожежної безпеки.
  • Стійкість до хімічних реакцій: такі речовини як, гас, бензин, нафтові продукти, жири органічного та неорганічного походження не вступають в реакцію з магнезіальних покриттям, тому його сміливо можна використовувати в приміщеннях пов'язаних з автомобільною або технічної галуззю (монтажні або машинні цехи). Також не мають впливу на магнезіальні промислові підлоги такі хімічні розчинники: алкоголяти, ароматичні, аліфатичні, складні ефіри.
  • Присутність швів: головна перевага магнезіальних підлог - бесшовность, в результаті незначної усадки матеріалу. Але всі конструкційні шви приміщення, зазначені в проекті повинні бути виконані.
  • Електропровідність магнезиального матеріалу дорівнює 104 ... 106 Ом • см, гарантує відведення до заземлення статичної електрики. Якщо передбачені особливі вимоги (нижче 104 Ом • см), додатково застосовуються спеціальні наповнювачі.
  • Теплопровідність: складає в коефіцієнті 0,40 ... 0,70 Вт / м К. На дотик магнезійна підлога тепла і відповідає, своїм промисловим вимогам.
  • Звукоізоляція підлоги: відсутність швів гарантує безшумність і м'яке пересування по поверхні різних механічних і транспортних об'єктів. Звукоізоляція відповідає вимогам ГОСТУ 16297-80.
  • Крихкість матеріалу: магнезійний бетон в основному складається з пророслих волокнисто-голчастих кристалів з в'яжучими наповнювачами. Вони забезпечують розтягування і вигини міцні до розривів.

ТОВЩИНА ПОКРИТТЯ ПРИ УКЛАДАННІ МАГНЕЗІАЛЬНОЇ ПІДЛОГИ ВІД 10 ДО 40 мм.!

banner

Наши достижения

banner
banner
banner