Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Підлога для професійної кухні

Важливою і невід'ємною обробкою професійної кухні є виробництво і влаштування підлоги. Для професійної кухні важливим є не тільки якісна, надійна, що відповідає всім вимогам і стандартам підлога, але вона повинна мати привабливий і естетичний вигляд, який би не порушив всього інтер'єру і дизайнерського підходу.

Виробництво і влаштування підлоги для професійної кухні

Компанія «БАУБУД» ось уже багато років займається професійним виробництвом і улаштуванням підлог для приміщень різного виду діяльності. Наші фахівці мають великий досвід роботи, навички та спеціальну освіту, що дозволяє виробляти високоякісні і надійні підлоги, які відповідають всім технічним вимогам та будівельним стандартам. Співробітники нашої компанії не тільки зможуть створити для вас і вашого бізнесу потрібну підлогу, але і грамотно проконсультувати.

Виробництво і влаштування підлоги для професійної кухні вимагає особливого підходу, оскільки підлога в даному приміщенні не тільки мусить бути красивою і мати естетичний вигляд, але і відповідати роду діяльності приміщення, бути безпечною і якісною.

Основні вимоги до підлоги для професійної кухні

Так як на підлозі професійної кухні встановлені різного виду печі, професійне обладнання, морозильні камери, то підлога повинна відповідати певної якісті і конкретним вимогам.

Як правило, для спорудження професійних кухонь використовують бетонні підлоги, а ось додатковим покриттям може послужити будь-який матеріал, який буде підходити нормам і стандартам. До основних вимог можна віднести наступні:

  • Міцність, надійність, довговічність. Так як на професійній кухні можуть працювати відразу багато співробітників, то підлога повинна бути максимально рівною і міцною, стійкою до стирання
  • Мати такі властивості як протиковзання, антизаймання. На будь-якій кухні можна щось пролити, перекинути, тому підлога повинна бути не слизькою, легко піддаватися прибиранню. Також на кухні працюють печі, готують різного виду страви, користуючись при цьому відкритим вогнем. Підлога не повинна легко займатися і піддаватися високій температурі.
  • Володіти антисептичними властивостями, так як робота ведеться з харчовими продуктами.
  • Пол професійної кухні категорично не повинен  виділяти різні хімічні речовини, шкідливі для продуктів харчування і здоров'я людини. Матеріали, які використовують для виробництва і встановлення кухонної підлоги, повинні бути екологічно чистими.

Дотримуючись всіх основних вимог при влаштуванні підлоги для професійної кухні, ви не тільки забезпечите своє робоче місце і місце своїх колег, але і створите затишну робочу атмосферу.

Якими якостями мусить володіти підлога для професійної кухні

Якість підлоги для професійної кухні повинна бути високою. В першу чергу, підлога повинна легко піддаватися частому прибиранню і при цьому не втрачати свій зовнішній вигляд і не псуватися. Згодом така підлога не повинна порошити і видавати неприємні запахи. Вона повинна бути рівною, гладкою, не слизькою. На професійній кухні повинно бути затишно і чисто.

Висококваліфіковані фахівці компанії «БАУБУД» подбають про те, щоб підлога вашої професійної кухні була ідеальниою і відповідала стандартам.

banner

Наши достижения

banner
banner
banner