Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Підлога для пекарні

 

Одним з важливих елементів в будівництві та спорудженні житлових і виробничих приміщень є виробництво і влаштування підлоги. Вона повинна мати естетичний вигляд, бути привабливою і при цьому надійною, міцною, довговічною. Компанія «БАУБУД» протягом довгих років займається виробництвом і пристроєм високоміцних і якісних підлог для промислових і житлових приміщень від українського виробника. Наші фахівці зможуть якісно виконати роботу за розумну і приємну ціну. Ми гарантуємо якість підлог, вироблених і встановлених нашою компанією.

Основні вимоги до підлоги для пекарні

Отже, оскільки в пекарні встановлено спеціальне обладнання, яке може створювати вібрацію при замішуванні тіста, працюють великі пекарські печі, багато професійних співробітників, то для комфортної і безпечної праці потрібно створити максимально сприятливі умови.

Як правило, підлога для пекарні заливається бетоном, а зверху можливо для більш естетичного вигляду накласти додатковий шар, в залежності від розміру приміщення і обладнання, яке в ньому встановлено.

Будь-яка бетонна підлога для пекарні, з покриттям або без, має ряд вимог:

  • Міцність, надійність і безпека. Підлоги повинні бути міцними і надійними, рівними і гладкими, при цьому безпечними, щоб уникнути травмонебезпечних ситуацій безпосередньо під час роботи і прибирання;
  • Підлога в пекарні з часом не повинна порошити і випромінювати шкідливі речовини, так як основний вид діяльності - робота з продуктами харчування;
  • Так як в пекарні працюють печі при дуже високій температурі, то підлога не має нагріватися і легко займатися;
  • Підлога в такому приміщенні потрібно часто прибирати, тому вона не повинна боятися надмірного впливу води та впливу хімічних речовин;

Специалисты компании «Баубуд» сделают для вас прочные полы, которые будут соответствовать всем нормам и стандартам, при этом иметь эстетичный вид и придавать комфорт в рабочую атмосферу.

Які якості повинна мати підлога для пекарні

Як і для будь-якого іншого промислового підприємства покриття для пекарні повинно мати деякі властивості:

  • Бути зносостійким, якісним і надійним.
  • Виключити всі травмонебезпечні ситуації, ковзання, загоряння.
  • При виробництві та влаштуванні підлог потрібно використовувати тільки екологічно чисті матеріали.
  • Розсіювати антистатичні заряди.
  • Мати високу ударну міцність

Всіма цими якостями володіють підлоги від компанії «БАУБУД»

Виробництво і влаштування підлоги для пекарні від компанії «БАУБУД»

Фахівці компанії «БАУБУД» зможуть в найкоротший термін провести і влаштувати підлоги для вашої пекарні, які будуть відрізнятися естетичністю і привабливістю і при цьому відповідати всім нормам і вимогам. Ми використовуємо виключно якісні та екологічно чисті матеріали для виробництва статі для пекарень. Такі підлоги вам не тільки прослужать довго, але і зведуть до мінімуму витрати на поточний і подальший ремонт.

Ми дбаємо про репутацію нашої компанії і намагаємося створити для вас максимально комфортні і безпечні умови праці.

banner

Наши достижения

banner
banner
banner