Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Підлога для складу

 

Окрему увагу при спорудженні виробничих цехів, складів, автопарковок, професійних приміщень варто приділити устрою підлоги. Саме підлога є пріоритетною, оскільки зобов'язана витримувати високе навантаження, і в одночас бути міцною, надійною і якісною. Як правило, для всіх промислових приміщень вибирають бетонну підлогу.

Виробництво і влаштування підлоги для складу від компанії «БАУБУД»

Компанія «БАУБУД» пропонує вам високоміцні підлоги для промислових підприємств і професійних приміщень. Промислові підлоги від українського виробника не тільки міцні, надійні, здатні витримати будь-яке навантаження, не втративши при цьому свій зовнішній вигляд, але вони ще і естетичні і привабливі.

Ми виробляємо підлоги для складських приміщень згідно з усіма будівельними нормами і стандартами. Гарантуємо їх функціональність і якість.

Наші підлоги витримають будь-яке навантаження, перепади температур, вплив води і високої температури. Оскільки складські приміщення розміщують в собі досить великий обсяг товарів, то влаштування підлоги вимагає особливої уваги. До того ж, на великих складах обов'язково будуть працювати навантажувачі, для яких необхідно створити не тільки міцну, але і безперешкодно рівну підлогу. Також можливий вплив різних хімічних і агресивних речовин на підлогу складських приміщень.

Властивості, які повинна мати підлога для складу

З огляду на тип складу, і умови, створені на ньому, потрібно враховувати якості, які повинна мати бетонна підлога.

  • Якщо склад з підвищеною вологістю або на відритому повітрі, то підлога повинна бути вологостійкою, не бояться різких перепадів температури, снігу і морозів. Також повинна бути стійкий до ультрафіолетових випромінювань
  • Будь-яка підлога, як на відкритому просторі так і у закритому, повинна мати протиковзкі властивості. Щоб під час прибирання, підвищеної вологості, морозів, прачуючий персонал не відчував дискомфорт і не травмувався.
  • На складах, де зберігається побутова техніка, лікарські препарати підлога повинна бути антистатичною. У випадку з медикаментами, продуктами харчування - гігієнічною.
  • Підлога для будь-якого промислового приміщення повинна мати пожежостійки якості в разі виникнення пожежі.

Також, покриття підлог в складських приміщеннях можна доповнювати іншими видами підлогових покриттів. Там, де навантаження не велике, а сам склад маленького розміру, і не працюють підйомники, можливе нанесення лакофарбового покриття, кварцового, поліуретанового і полімерного шару. Це додасть естетичного вигляду приміщенню для складу.

Основні вимоги до підлоги для складу:

  • Гладкість і рівність. Для комфортного і зручного переміщення персоналу та спеціальної техніки підлоги на складі потрібно виконувати гладкими і рівними, так щоб на них не було тріщин, западин і виступів.
  • У місцях, де інтенсивно працюють навантажувачі повинно бути мінімум швів і перепадів.
  • Додаткове покриття бетонної підлоги вибирається після того, як чітко встановлена ​​функціональність складу.
  • Підлоги повинні бути стійкі до вологи, пожеж, хімречовин і обробці.
  • При тривалому терміні служби підлога не має пускати пил, так як це згубно впливає на зберігання вмісту складу.

Ознайомившись з принципом влаштування підлоги для складу, ви розумієте, що це важлива і складна конструкція промислового приміщення. Компанія «БАУБУД» професійно займається виробництвом і устроєм підлогових покриттів. Наші фахівці можуть надати вам не тільки цінну пораду, але й зробити всю необхідну роботу.

banner

Наши достижения

banner
banner
banner