Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Підлога для автосалону

 

Для тривалої експлуатації зон демонстрації і продажу автомобільного транспорту необхідно встановити якісне підлогове покриття. Компанія «БАУБУД» пропонує підлоги для автосалону, з огляду на специфіку значних навантажень і відповідні технологічним стандартам і вимогам замовників. Якість, як і естетичний вигляд, підлогових покриттів для автосалонів, відіграють велику роль. Великі підлогові площі автосалонів, що вимагають покриття, піддаються різним впливам.

Наші наливні підлоги витримують механічні, хімічні та інші фактори впливу.

Оптимальним покриттям для підлоги є конструкції із застосуванням полімерних технологій. Наливним полімерним підлогам характерна висока міцність, що подовжує експлуатаційні терміни. Виконуються в різних колірних гамах і текстурах.

З огляду на властивості споруд, ми рекомендуємо такі настили:

  • наливні підлоги з поліуретану. Вони вологостійкі, мало схильні до руйнування при попаданні бензину, масел, антифризу, інших автомобільних рідин і механічних навантаженнях;
  • просочування на основі полімеру, призначені для підвищення міцності бетону в умовах руху транспорту;
  • епоксидні, в основному використовуються для автосалонів закритого типу;

Для демонстраційних зон ми рекомендуємо підлоги на основі поліуретанових матеріалів, що виконуються в будь-якій інтерпретації. Підлоги для автосалонів з поліуретану характеризуються доброю зносостійкістю при значних змінах температури, при вібраційних і абразивних впливах гуми, при високій вологості.

Для відкритих автомобільних майданчиків застосовуються епоксидні покриття. Епоксидні основи витримують реакції хімічних засобів агресивного впливу і стійки до вологи.

Ділянки, що піддаються сильним навантаженням, облаштовуються підлогами з кварцовими елементами і допомагають структурувати поверхню. Кварцові частинки збільшують стійкість і гарантують витримку величезної напруги.

Багатошарова полімерна технологія вимагає значних фінансових вкладень. Ми передбачаємо часткове або комбіноване застосування полімерного покриття на ділянках найбільших навантажень для зменшення суммарної ціни.

Без винятку площі автосалонів діляться на зони:

  • заїзд, виїзд, пандуси - піддаються постійним навантаженням;
  • склади або ділянки середнього завантаження;
  • ділянки для стоянки, переходів - незначні навантаження.

Пол в автосалоні розділяємо на зони за інтенсивністю навантажень і укладаємо підлогу тонкошаровим покриттям, а в місцях, які потребують посилення, кілька шарів. Даний метод дозволяє економити витрати замовника і отримувати більш тривалий термін служби підлоги.

Вид підлоги що встановлюється залежить від призначення, бажань замовника і грошових витрат. Всі підлогові покриття відповідають нормам безпеки, і для їх облаштування використовуються матеріали не здатні до займання. Підлоги мають антиковзаючі і практичні властивості. Для очищення не потрібно значних зусиль, можуть митися спеціалізованими машинами.

Компанія «БАУБУД» облаштовує наливні підлоги для автосалонів будь-якої складності, а якщо ви сумніваєтеся, звертайтеся за консультацією до наших фахівців. Поетапна установка підлогових покриттів проводиться в установлені терміни під контролем працівників і за потребою замовника.

banner

Наши достижения

banner
banner
banner