Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Підлога для морозильної або холодильної камери

Обладнання підлог для холодильних і морозильних камер істотно відрізняється від покриття інших промислових приміщень. Це пов'язано з безперервною дією досить низьких температур. Тільки при дотриманні всіх нюансів і технології укладання можна створити покриття, яке буде міцним і довговічним.

Основні вимоги до підлоги для морозильних і холодильних камер

Займаючись укладанням підлоги в приміщеннях такого типу, слід брати до уваги такі нюанси:

  • Стійкість до низьких температур.  Це досить важливий фактор, оскільки мінусова температура може надавати згубну дію на покриття і викликати його деформацію. Саме тому вибирати бетонні підлоги не вважається раціональним, оскільки навіть зі спеціальним просоченням вони будуть схильні до розтріскування.
  • Здатність витримувати навантаження. Беручи до уваги цей фактор, важливо враховувати не тільки вагу продукції, яка буде зберігатися в приміщенні, але і масу обслуговуючої техніки.
  • Найчастіше в морозильних і холодильних камерах мають потребу підприємства фармацевтичної і харчової галузі, тому гігієнічність покриття також є дуже важливою.

З огляду на вищенаведені факти, слід вибирати таке покриття для підлоги, яке буде зносостійким і міцним, а також стійким до механічних навантажень.

Якими якостями повинна обладати підлога для морозильних і холодильних камер

Займаючись устроєм підлоги в приміщеннях з низькою температурою не можна забувати про те, що навіть вибравши якісне покриття, слід подбати про те, щоб підстава не перемерзала. Саме тому конструкція підлоги для морозильних камер відрізняється від покриттів в інших приміщеннях. Найголовніше - запобігти перемерзанню підстилаючої підстави. З цією метою укладають теплоізоляційний шар, що захищає нижчележачі конструкції.

Використання армованої бетонної плити в поєднанні з полімерним покриттям дозволяє досягти необхідного ефекту і надати полам необхідних властивостей.

Щоб підлоги були якісними і практичними в експлуатації, слід ретельно дотримуватися технології укладання. Для цього найкраще звернутися до кваліфікованих фахівців.

Виробництво і влаштування підлоги для морозильних і холодильних камер від компанії «БАУБУД»

Компанія «БАУБУД» займається укладанням підлоги в промислових приміщеннях. При цьому дотримуються всі вимоги до якості покриття і технологія укладання. З цією метою фахівці проводять всі необхідні дослідження, ретельно вивчають цільове призначення приміщення і підбирають найбільш оптимальний варіант покриття.

Щоб підлога була міцною і зносостійкою, проводиться спеціальна підготовка перед укладанням. Грунтовно зачіщається і готується робоча поверхня, щоб надалі не було проблем з подстилающими конструкціями. Після вибору покриття, який фахівці нашої компанії допоможуть вам зробити з урахуванням всіх особливостей приміщення, відбувається безпосередньо укладання. Працівники компанії виконують всі процеси швидко і якісно.

Якщо вас цікавить виробництво і влаштування підлоги в холодильних і морозильних камерах, звертайтеся в компанію «БАУБУД». Тут проведуть всі роботи на вищому рівні.

banner

Наши достижения

banner
banner
banner