Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

ТОВ «БАУБУД»

Лідер по проектуванню та влаштуванню промислових і декоративних підлог в Україні!

На промислових об'єктах і в громадських приміщеннях створюється високе навантаження на підлоги, тому до їх устрою ставлять високі вимоги. І наша компанія знає, як ці вимоги задовольнити. Ми пропонуємо якісні промислові підлоги, що витримують високоінтенсивні механічні дії, перепади температур, підвищену вологість, вплив агресивних середовищ. Використовуючи власні виробничі потужності і плоди праці професійних інженерів, будівельників, науковців, ТОВ «БАУБУД» гарантує якість продукції і справедливі ціни.

Полімерні, бетонні, магнезіальні підлоги отримали сьогодні широке росповсюдження. Їх можна побачити в громадських приміщеннях і на виробничих майданчиках, на складах, терміналах, парковках, в торгових центрах тощо. Широкий асортимент різних видів покриття дозволяє нам задовольняти потреби кожного клієнта. У нас ви можете придбати класичні бетонні підлоги для приміщень з підвищеним навантаженням, промислове наливне покриття, спеціальну пожежобезпечну або антистатичну підлогу. А наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір.  

about
 

ЕСТЕТИЧНЕ РІШЕННЯ ПРАКТИЧНИХ ПРОБЛЕМ

19 років успішного досвіду з виробництва та влаштування бетонних та полімерних підлог!

about

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Вітчизняна торгова марка «Технології високоміцних промислових підлог» виникла в результаті багаторічних зусиль великого колективу вчених, будівельників, фахівців Німеччини, Польщі та України. Були проведені дослідження і експерименти з адаптації технологічного процесу і виробничого устаткування до умов нашої країни.

Маркетинговий аналіз показав, що український ринок дозрів для просування наукомістких технологій, а розвиток бізнесу дозволяє реалізовувати неординарні рішення в цій сфері. Наша впевненість підтверджується низкою великих принципових замовлень, виконаних компанією «БАУБУД» на об'єктах в столиці і по всій Україні.

Розвиток будівельної індустрії дозволяє втілити найсміливіші рішення в життя. Тому обмежень в установці таких підлог немає. Вони можуть бути частиною будівель різної спрямованості - спортивні центри, громадські організації, підприємства будь-якого виду і ступеня промисловості, юридичні та навчальні установи, торговельні комплекси, гаражі, склади і багато іншого

.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ!

Наші фахівці детально відповідатимуть на всі Ваші питання і допоможуть підібрати оптимальне рішення.

 

НАДІЙНІ ПРОМИСЛОВІ І ДЕКОРАТИВНІ ПІДЛОГИ

Бетонні

Служать більше 20 років, не мають потреби в спеціальному догляді, ремонті або технічному обслуговуванні

Тонкошарові

Дуже добре підходять для приміщень, де механічне навантаження не перевищує середнього рівня

Магнезіальні

Для приміщень з підвищеними вимогами до протипожежної безпеки або відсутності пилу

Полімерні

Стійкі до різких перепадів температур, вібрації, хімічних речовин, фізичного тиску, підвищеної вологості

 

ПЕРЕДБАЧЕНА ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК!

Фахівці компанії «БАУБУД» допоможуть вам зорієнтуватися у всій різноманітності промислових підлог. Ми продаємо якісні покриття в великому асортименті і гарантуємо їх надійність. Співпрацюючи з нами, ви маєте справу з безпосереднім виробником, а це означає , що ви не переплачуєте!

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ НАЛИВНИХ ПІДЛОГ

 • Підлога для паркінгу
 • Підлога для автосервісу (СТО)
 • Підлога для автосалону
 • Підлога для торгового центру
 • Підлога для магазину чи супермаркету
 • Підлога для морозильних і холодильних камер
 • Підлога для виробничого цеху
 • Підлога для професійної кухні
 • Підлога для пекарні

Завдяки унікальним експлуатаційними характеристиками, на сучасному ринку дуже популярні полімерні підлоги:

 • ПОЛІУРЕТАНОВІ. Відрізняються стійкістю до високих і низьких температур, механічних, хімічних впливів.
 • ЕПОКСИДНІ. Це зносостійкі покриття, що витримують вплив хімічних реагентів, але сприйнятливі до коливань температур.
 • ЕПОКСИДНО-УРЕТАНОВІ. Покриття даного типу дуже міцні і еластичні.
 • МЕТІЛМЕТАКРІЛАТНІ. Це відносно недорогі промислові підлоги, що витримують вплив низьких температур. Однак вони вступають в реакції з хімічними речовинами.

Широко затребувані сьогодні і ТРАДИЦІЙНІ БЕТОННІ ПІДЛОГИ. Вони можуть використовуватися в якості самостійного покриття або основи під полімерний матеріал. Відрізняються простотою догляду, хорошою міцністю і довговічністю. Ми використовуємо для створення технічних підлог високоякісний бетон, що дозволяє гарантувати їх прекрасні експлуатаційні характеристики. При цьому він може бути, як звичайним, так і декоративним.

Особливою категорією покриттів вважаються ТОНКОШАРОВІ ПІДЛОГИ на основі цементу і полімеру. Вони добре витримують навантаження середньої інтенсивності, стильно і красиво виглядають. Крім того, невелику товщину має магнезійна підлога. Це покриття виготовляється з магнезиального бетону і відрізняється високою міцністю. Але є чутливим до впливу вологи.

 

ШТАМПОВАНИЙ БЕТОН - ВІДМІННА АЛЬТЕРНАТИВА ТРОТУАРНІЙ ПЛИТЦІ!

Вишуканий декоративний бетон знаходить широке застосування при облаштуванні парків, присадибних ділянок, відкритих територій закладів громадського призначення. За показниками зносостійкості він перевершує традиційну плитку, і виглядає набагато цікавіше.

Pressbeton® або - штампований бетон, являє собою високоякісну технологію обробки бетонної поверхні з необмеженими можливостями використання.

stamped
 

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

 
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ

Використання виключно якісних матеріалів при влаштуванні покриттів для підлоги, крім суворого виконання регламенту робіт, дотримання технологічної карти, і ретельною увагою до дрібниць, це те, що ми розуміємо під відповідальністю перед замовником.

Суворий контроль якості і доскональне виконання поставлених завдань в строк - це наш головний принцип і найкраща рекомендація для нашої компанії

.

 
ОПТИМІЗАЦІЯ ВИТРАТ

Сума витрат на будівельні роботи, найактуальніша тема що цікавить кожного замовника і цьому аспекту ми надаємо великого значення.

Тривалі партнерські відносини з постачальниками витратних матеріалів дозволяють нам купувати їх із суттєвою знижкою, а наявність в штаті компанії всіх необхідних фахівців і техніки дозволяють сформувати найбільш привабливий кошторис

.

 
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Для нас дуже важливо, щоб кінцевий результат нашої роботи приносив нашим клієнтам радість, слугував довго і не втрачав зовнішньої привабливості.

Наші фахівці ретельно вивчать ймовірний об'єкт робіт і внесуть всі необхідні рекомендації виходячи з його специфіки: цільового використання об'єкта, передбачуваних навантажень, температурного режиму експлуатації та інші нюанси

.

 
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Відповідальність компанії - один з головних чинників, які формують довіру замовника. ТОВ «БАУБУД» працює за зрозумілим і прозорим договорам максимально відображаючим всі моменти що стосуються виконання робіт на кожному об'єкті.

Виконання всіх умов договору є для нас найвищим пріоритетом, при цьому ми використовуємо всі наші можливості, щоб домогтися найкращого рішення для замовника

.

НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ!

0

років на ринку України!

0

кв. кілометрів підлог!

0

крупних клієнтів!

 
slide
slide
slide
slide
slide
slide
 
own work

В ПЕРІОД З ЛИПНЯ ПО ВЕРЕСЕНЬ 2019 РОКУ МИ ВИКОНАЛИ НАСТУПНІ РОБОТИ:

 • КП «Будова» – уристрій фібробетонного покриття середньої товщиною 250 мм на об'єкті: Завод з виготовлення будівельних конструкцій (перший і другий пускові комплекси) за адресою: Усатівська сільська Рада, Біляївський район, Одеська область. Загальна площа 1950 кв. м.
 • ТОВ «Емілевське хлібоприймальне підприємство» – устрій бетонного покриття середньої товщиною 250 мм, Кіровоградська область. Загальною площею 5000 кв. м
 • КП «Будова». Устрій фібробетонного покриття на об'єкті: Житлові будинки з вбудовано-прибудованими приміщеннями. Паркінг №2 за адресою: місто Одеса, вул. Михайлівська, 8. Загальною площею 5800 кв. м.
 • КП «Будова» – устрій фібробетонного покриття підземного паркінгу на об'єкті: будівництво житлових будинків з прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом за адресою: місто Одеса, вул. Костанді, 102-104, загальною площею 5 300 кв. м.
 • ТОВ «Телекарт-Прилад» – устрій фібробетонного покриття середньої товщиною 150 мм з підготовкою основи, загальною площею 230 кв.м.
 • ТОВ «Платінумбуд» – устрій фібробетонного покриття на об'єкті: г. Одесса, ул. Бочарова, 50, загальною площею: 200 кв. м.

ПРОПОНУЄМО В ОРЕНДУ

offer pogruzchiki bobcat

Мінівантажник Bobcat

 • Екскаваторні роботи;
  Ландшафтні роботи;
  Збиральні роботи;
  Риття траншей;
  Буріння свердловин і ін. роботи.

ВАКАНСІЇ

вакансии работник

У компанію "БАУБУД" на постійну роботу потрібні:

 • Слюсар-механік;
 • Бетонщик-затірщік;
 • Спеціаліст по полімерним полам;
 

НАШІ КОНТАКТИ

НАША АДРЕСА

Україна, 65000, м. Одесса

вул. Новосельского – 94, оф. 20

НАШІ ТЕЛЕФОНИ

ГРАФІК РОБОТИ

Пн. – Пт. 9.00 – 17.00