Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Бетонні підлоги на сучасному виробництві

фев

01

2019

Незважаючи на появу все нових матеріалів для укладання підлог при будівництві промислових об'єктів перевага віддається традиційному бетону. Це не дивно, адже бетонні конструкції відрізняються своєю міцністю і довговічністю, а на важливих стратегічних об'єктах - це ключові вимоги.

Досягнення максимального ефекту можливо при дотриманні двох нюансів:

1. Високий ступінь укладання.

Досягнення однорідної маси при укладанні на тривалий період часу.

Це можливо, якщо правильно підійти до вибору бетонної суміші і придбати дійсно якісний бетон. Що стосується відсотка укладання, то він залежить від правильного співвідношення складових суміші - цементу і води. Якщо ж в складі є гранітний наповнювач, який має велику масу, то слід використовувати спеціальні добавки, а також зменшити вміст води. Це дозволить надати необхідної рухливості бетонної суміші.

Важливо також враховувати співвідношення великих, дрібних наповнювачів і цементу. Від цього буде залежати довговічність покриття, тому дану процедуру краще довіряти досвідченим професіоналам. Згідно з останніми дослідженнями, в ідеальній суміші міститься від 8 до 15% цементу. Частка, що припадає на різні наповнювачі. Від великих заповнювачів залежить міцність бетонного покриття. Недотримання пропорцій може стати причиною зниження зносостійкості бетонної підлоги.

2. Обробка підлоги після укладання

Навіть у якісної підлоги можуть виникати проблеми. До однієї з таких відноситься, так зване, «запилювання». Це процес запилення підлоги солями що вийшли. Найчастіше причиною є цементний камінь. Він сприяє руйнуванню бетонного покриття. При виникненні «цвітіння» використовувати підлогу практично неможливо.

Для боротьби з цією проблемою існує кілька способів. Але слід врахувати, що роботу з профілактики та запобігання повторної появи «цвітіння» слід проводити періодично, оскільки одноразової обробки недостатньо.

Існують різні засоби і склади, які при обробці ними підлоги утворюють плівку, що запобігає виходу солей назовні. Найпоширенішими вважаються засоби, до складу яких входить акрил. Він наноситься на свіже бетонне покриття і при цьому зберігає його від випаровування вологи.

Для утворення захисної плівки на бетонні підлоги можуть також наноситися поліуретанові фарби і лаки. Але дані покриття слід час від часу наносити заново, оскільки вони схильні до стирання.

Кремнієві зміцнювачі – ще один з методів боротьби з «виділенням пилу». Речовини, які містяться в даних сумішах доповнюють бетонну, входять з нею в хімічну реакцію і утворюють кристалічні сполуки. Це не тільки вирішує проблему «цвітіння», але і підвищує стійкість підлог до впливу агресивних середовищ.

Даний спосіб також підвищує зовнішні характеристики бетону, а використання кольорового цементу разом з даними зміцнювачами дозволяє створити дійсно привабливе покриття.

В останні роки все більшою популярністю користуються наливні підлоги на промислових підприємствах. Але не варто забувати, що і при такому покритті найчастіше основою є бетон. Укладена за всіма правилами підлога прослужить довгі роки. Головне - довірити її укладання досвідченим фахівцям.


banner

Наши достижения

banner
banner
banner