Украина, 65000, г. Одесса, ул. Новосельского - 94, оф. 20

Наливна підлога - переваги і недоліки

мар

02

2019

Наливна підлога - це самовирівнюючийся безшовний полімерний настил, застосовуваний методом наливки що надає поверхні підлоги бездоганне згладжування. Візуально така підлога походить на лінолеум, а ось по тактильним відчуттям - має схожість з плиткою. Даний вид покриття бездоганно гладкий, у нього відсутні шви або просвіти. Товщина покриття в межах від 1 до 7 мм.

Класифікація наливних підлог

Типів наливного покриття всього два: мінеральне і полімерне.

Перша класифікація наливної підлоги - тандем цементу і різноманітних наповнювачів. Дана стяжка йде в хід лише для розгладження поверхні для приготування до укладання ламінату, плитки і т. п.

Всі мінеральні суміші бувають 3 типів.

  1. Базова - застосовується для проміжного розрівнювання бетонних або цементних поверхонь, ухили на яких можуть доходити до 80 мм. Здобуте покриття також вимагає подальшого згладжування сумішшю для середнього шару.
  2. Середня - ефективна для покриттів з нерівномірностями до 30 мм.
  3. Фінішна - застосовна для розгладження основ. Вже безпосередньо на цю суміш здійснюється подальше укладання підлоги.

Застосування полімерних стяжок рекомендовано в приміщеннях з високими вимогами до стійкості, хімічної безпеки та стійкості покриття підлоги до різного впливу. Полімерні підлоги також бувають різних видів.

Епоксидні мають підвищену вологонепроникність і стійкість до різного роду впливів механічного або хімічного походження, а також несприйнятливі до лугів, кислот, олив. Епоксидне покриття практикується виключно в замкнених приміщеннях з особливими санітарно-гігієнічними нормами.

Епоксидні уретанові. Даний вид покриття незамінний в місцях з жвавим пересуванням - паркінгах, платформах. Їм властива максимальна стабільність, вони не пошкоджуються, але при таких властивостях зберігають еластичність.

Поліуретоновой - також зносостійкі підлоги, що мають і стійкість до підвищених температур, хімічних компонентів і кислот. Довговічність даного покриття перевищує 20 років. Ці підлоги ще й безшовні і рівні, на них не накопичується пил, мають зовнішню естетичність.

Метилметакрилаті - абсолютно неактуальний різновид через трудомісткість укладання. Дане покриття поступається всім вищевказаним видам в стійкості при навантаженнях.

Переваги та недоліки наливних покриттів

Цій підлозі теж властиві свої позитивні і негативні сторони, як і всякого іншого підлогового покриття. Якщо перейти до його порівнянні з іншими покриттями, то провідною і безсумнівною перевагою буде термін служби. Якщо підлогове покриття налито правильно, то термін практично 40 років, а ось у поширеного лінолеуму лише 15, у ламінату - максимум 12. Але вічних конкурентів - лінолеум і ламінат - можна безперешкодно прибрати і замінити новим в будь-який момент. Вибір кольорів і малюнків у них в рази більший.

Якщо ж порівнювати наливну підлогу з іншим актуальним настилом, застосовуваним переважно для ванн, кухонь і лоджій, тобто з плиткою, то остання поступається у функціональності наливній підлозі. Вона безшовна, і несприйнятлива до зовнішніх впливів.

Плюси:

  • приваблива зовнішність без будь-яких швів і меж;
  • тривалість використання 40 років;
  • вологостійкість і несприйнятливість до хімічних субстанцій;
  • невибагливість в прибиранні - наливній підлозі легко надати глянцевий вигляд за рахунок горезвісного вологого прибирання без витрати будь-яких засобів;
  • нетоксичність і пожежостійкість;
  • даний вид підлоги можна за добу нанести власноруч.

Мінуси:

  • досить бідний вибір візерунків порівняно з більш популярними покриттям для підлоги;
  • оскільки тривалість експлуатації покриття вкрай велика, то воно може елементарно набриднути мешканцям;
  • зайве бюджетне самовирівнююче покриття здатне пожовтіти під впливом сонця;
  • трудомісткість чорнової праці - буквально полірування поверхні і шпаклівки;
  • на випадок такої потреби дану підлогу вкрай проблематично усунути.

banner

Наши достижения

banner
banner
banner